Turvaline transport ka kõige raskemates oludes! Professionaalne tulemus ka kõige keerukamates olukordades

Eraisikute kolimine

Eraisikute kolimisel toimub arvestus tunnihindade alusel. Teie saadetud hinnapäringu ja esemete loetelu põhjal pakume välja sobivaima logistika, hindame ajakulu ning teeme kalkulatsiooni töö teostamiseks. Suuremahuliste tööde puhul teostame kolimiseelse ülevaatuse, mille põhjal koostame pakkumise.

1. Koostage kolimiseks plaan ja eelarve. Tehke tegevuste nimekiri – nii ei unune kolimispäeval midagi vajalikku ja ühtlasi saate kokku arvutada ettevõtmise ligilähedase maksumuse. Küsige pakkumisi mitmelt kolimisfirmalt ning vajadusel kutsuge kolimisfirma esindaja teostama kolimiseelset ülevaatust.

2. Sorteerige ja vabanege asjadest, mida te ei vaja või ei kasuta. Annetage ebavajalik heategevuseks, viige komisjonimüüki, vanapaberisse või visake ära. Nii ei pea maksma üleliigsete asjade kolimise eest.

Ärge äraviskamisega hoogu minge! Kolides leiate asju, mida te väga tihti ei kasuta. Mõistlik oleks endalt küsida, kui sageli neid vajate? Kui asjad pole paaril viimasel aastal kasutust leidnud, võite kaaluda äraviskamist.
 
3. Otsustage, millised asjad (ja kas üldse) plaanite ise pakkida. Kasutage kolimisel õige suuruse ja tugevusega kaste. Tühjades ja nõrkades kastides kipuvad asjad purunema. Ka liiga tihedalt pakitud asjad võivad kolides puruneda. Küsige pakkematerjalide ja pakkimisviiside kohta infot kolimisfirmalt. Rippriiete kolimiseks küsige kolimisfirmalt kindlasti rippriidekaste.
 
4. Soovitame ise pakkida raamatud, riided, voodipesu, jalanõud jms. Kergesti purunevad esemed (nõud, suveniirid, maalid, elektroonikaseadmed) võiks soovitatavalt jätta siiski kolimisfirma pakkida. Pakkige sarnased asjad kokku. Pakkige tubade ja ruumide kaupa. Rasked asjad (dokumendid, raamatud jms) pakkige väikestesse kastidesse. Suveniirid, nõud ja teised kergesti purunevad asjad pakkige eraldi paberisse. Vajadusel kasutage mullikilet või teisi pakkevahendeid, sest purunenud asjade asendamine on kindlasti kallim. Sildistage iga kast.
 
5. Sildil peaks olema informatsioon kasti sisu kohta. Silt kleepige kasti küljele ja kasti peale. Markeeringu alusel viib kolimisfirma kolitavad esemed vastavalt plaanile soovitud ruumidesse. See võimaldab kiiremat kolimist ja teeb lahtipakkimise lihtsamaks. Salvestage kolimisfirma kontakt oma telefoni. Varustage kolimisfirma täpse aadressi ja juhistega. Nii ei kulu kallis aeg koha leidmisele.
 
6. Korraldage aegsasti laste hoidmine. Tehke arvuti kõvakettast varukoopia. Uues kodus kontrollige kohe üle saabunud mööbel ja kastid. Kahjustuste esinemisel teavitage sellest kohe kolimisfirma esindajat ning tehke selle kohta vastav märge töölehele.
 

Professionaalne ja usaldusväärne kolimisfirma (MoveMaster OÜ) abistab teid juba kolimiseelsel planeerimisel ning annab näpunäiteid kolimise paremaks korraldamiseks.

*
*
  

Saada päring

*
*
*