Professionaalne tulemus ka kõige keerukamates olukordades Turvaline transport ka kõige raskemates oludes!

Kolimisteenused

Pildid / - - Swedbank Seif 12

Olles tegelenud kolimisteenuse valdkonnas juba aastaid julgen väita, et selline teenus  nagu seda on kolimisteenus on üha kasvav. Seda näitab ka teenuste osutajate rohkus ja pidev juurdekasv. Tegemist on ikkagi väga spetsiifilise ja usaldusrikka alaga ning kogemused tulevad ainult aastate pikkuse tööga. Kindlasti tuleb olla väga tähelepanelik ning uurida kolimisfirma tausta. Kolimisteenus on muutunud palju tehnilisemaks ning üha enam võetakse kasutusele erinevaid abivahendeid millega kolimisteenus muuta ohutumaks ja füüsiliselt lihtsamaks. Vaatamata sellele peab kolimisteenus ja  sellega seotud tegevus olema kindlasti kaetud vastutuskindlustusega. Movemasteri poolt pakutav kolimisteenus ja sellega seotud tegevused on kõik kindlustatud. Eesmärk on maandada riske ning kaitsta klientide vara juhul kui midagi peaks juhtuma.

Kolimistöös on Movemasteri  visiitkaardiks hea väljaõppe saanud  töömehed, kes käivad päevast päeva erinevatel objektidel ning puutuvad kokku väga erinevate klientide ja töödega. Nõuded töömeestele on väga kõrged. Movemasteri töömees peab olema esinduslik, hea suhtleja, oskama võõrkeeli ning kõigele lisaks olema ka väga hea ja osav oma ala spetsialist.

Inimesed on harjunud mõtlema, et kolimisteenust osutav ettevõte pakub ainult kolimisteenust. Tegelikult on see valdkond aastatega muutunud väga palju laiemaks. Lisaks tavapärastele kolimistöödele nagu kolimisteenus seda sisaldab (eraisikute kolimine, kontorite kolimine, rahvusvaheline kolimine, jm. kolimisteenused) on väga palju populaarsust kogunud ka lihtsalt tööjõu rent. See tähendab seda, et meilt tellitakse töömehi appi lihtsalt erinevatele laadimistöödele. Vajadus näiteks tassida viie korruselise maja viiendalt korruselt vann alla ja utiliseerida. Võib vabalt olla ka tegemist korteri remondiga ning vajadus tekib näiteks ehitusmaterjalide tassimisega trepist neljandale korrusele. Firmade puhul võib veel näiteks tuua treilerilt või furgoonautolt  erinevate kaupade peale- ja mahalaadimisel laadimisabi või siis lihtsalt vajadus tõsta midagi raskemat ja keerukamat. Samuti võib eraldi välja tuua ka ladustamisteenuse mis on üha enam populaarsust koguv . Vajadus ladustamise järele on suur nii eraisikute kui ka firmade puhul.

Loetelu meie peamistest teenustest on alapealkirjade all kirjas. Sealt saab kolimiseks näpunäiteid ning saab lugeda põhjalikumalt Movemasteri  poolt pakutavate teenuste kohta.  Lisatud on ka erinevaid pilte kasutatavatest materjalidest ja pilte otse objektidelt.

Tutvu ka meie teiste teenustega:

Saada päring

*
*
*