Professionaalne tulemus ka kõige keerukamates olukordades Turvaline transport ka kõige raskemates oludes!

Kunsti transport

Kunstiesemete kolimine nõuab väga suurt ja aastatepikkust kogemust, täpsust, dokumentatsiooni, tolliprotseduuride, kindlustusvaldkonna ning maismaa-, mere- ja lennutranspordi tundmist ning kindlasti ka väga head partnerite võrgustikku üle kogu maailma. MoveMaster OÜ on rahvusvahelise kolimisfirmade assotsiatsiooni IAM (www.iamovers.org) liige. Oleme osalenud rahvusvahelistel kunsti- ja kolimiskonverentsidel. Meil on välja kujunenud väga hea partnerite võrgustik nii Euroopas kui terves maailmas. Me lähtume samadest standarditest ja kvaliteeditasemest ning meie eesmärk on pakkuda professionaalset teenust. Meie jaoks ei ole probleem toimetada teie kunstivara kuhu iganes maailma punkti või siis hoopis tagasi Eestisse.

Kunstiesemete kolimise juures on väga oluline roll pakkimisel. Oleme käinud kunsti pakkimist õppimas erinevate Euroopa partnerite juures, kus oleme saanud teadmisi erinevatest pakkevahenditest ja pakkimisviisidest ning omandanud professionaalse pakkimise kunsti.
Kunstiesemete pakkimisel kehtivad kindlad regulatsioonid ning paika on pandud, kuidas tuleb esemeid pakkida ja milliseid materjale kasutada. Vaatamata sellele on kunsti pakkimine ala, kus tuleb olla väga leidlik, sest iga maal, kuju või dekoratsioon on erineva vormi ja suurusega.

Kunsti transportimiseks kasutatakse vastavalt kliendi nõudmisele kas auto-, mere- või lennutransporti. Kunsti transport sisaldab tolliteenuseid, kunsti erikäitlemist, kunstiesemele sobivat pakkimist, spetsiaalkasti ehitust, kindlustust ja ladustamist.

Kunsti transpordi puhul eksimisruumi ei ole – kunst on hindamatu! Meile usaldatud kunstiväärtused on kindlates kätes. Pakime kunstiväärtused professionaalselt, lähtudes konkreetsest esemest. Vormistame vajaliku dokumentatsiooni ja toimetame teie kunstiväärtused soovitud sihtkohta, kasutades parimat logistilist lahendust.

Tutvu ka meie teiste teenustega:

Saada päring

*
*
*