Turvaline transport ka kõige raskemates oludes! Professionaalne tulemus ka kõige keerukamates olukordades

Ladustamine

Kaupade ladustamise vajadus võib tekkida erinevatel põhjustel, nt ettevõtted, kes vahetavad oma esinduse mööblit ning vajavad ajutist ladustamist, või firmad, kes tegelevad mööbli müügiga ning vajavad ajutist hoiustamist, pankrotivara ajutine ladustamine jne. Eraisikute puhul on enamlevinud põhjuseks elukoha vahetus, nt kui vana elukoht on müüdud ja elamispind tuleb vabastada, aga uue ehituse protsess venib.

Kaupade ladustamise ja hoiustamise puhul on vaja enda jaoks selgeks teha, kui kauaks kaubad ladustatakse. Kaubad tuleb korralikult pakkida ning markeerida. Esemed, mida soovitakse jooksvalt kätte saada ning ära viia, tuleks markeerida eraldi, et tagada kaubale laos kergem ligipääs. Peale pakkimist tuleb koostada pakkeleht ehk asjade nimekiri. Pakkeleht ongi kaubadokument ning annab selgituse kogu pakitud kauba kohta.

MoveMaster OÜ pakub mööbli jm esemete ladustamisteenust. Ladustamisteenusega koos pakume kaupade pakkimist kaubaalustele, kiletamist, riiulisse paigutamist, pakkelehe koostamist, kindlustust jm. Kauba kogus ja hoiustamise periood ei ole meie jaoks määrav.

Ladu asub Pärnu mnt 139E/5 Tallinn. Kaubale on juurdepääs tööpäevadel 09.00–17.00 ning nädalavahetustel kokkuleppel. Lisaks mööblile võib meie juures ladustada ka jalgrattaid, rollereid, ATV-sid, jettisid, rehve jne. Ladu paikneb kinnisel territooriumil ning on turvafirma valve all.

Ladustamine, minilaod, kauba hoiustamine

Tutvu ka meie teiste teenustega:

Saada päring

*
*
*