Turvaline transport ka kõige raskemates oludes! Professionaalne tulemus ka kõige keerukamates olukordades

Meist

Pildid / - halgerHalger Sander
Eestisiseste projektide juht / juhatuse liige

Olen töötanud logistika ja kolimisteenuse valdkonnas 14 aastat. Aastate jooksul olen puutunud kokku kolimisteenuse erinevate etappidega ning omandanud kõik võimalikud oskused ükskõik millise Eestisisese kolimisteenuse professionaalseks korraldamiseks.
Olen osalenud väga erinevates mastaapsetes ja tuntud kolimisprojektides (tehased, tootmised, laod, haiglad, riigiasutused, pangad jne) ning selliseid projekte juhtinud.
Mul on rahvusvahelise ekspedeerija FIATA diplom ning olen käinud kümnetel rahvusvaheliste kolimisfirmade poolt korraldatud konverentsidel ning müügiseminaridel üle maailma.

Pildid / - aaroAaro Kõuts
Rahvusvaheliste projektide juht / juhatuse liige

Olen töötanud logistika ja kolimisteenuse valdkonnas 11 aastat. Kõik need aastad olen tegelenud rahvusvahelise kolimislogistikaga ning aja jooksul olen omandanud teadmised ja oskused nii auto-, mere kui ka lennutranspordi alal (transport, dokumentatsioon, tollipaberid, partnerid jm).
Tänu meie ülemaailmsele kontaktide ja usaldusväärsete partnerite võrgustikule sujub kolimine mugavalt.
Mul on rahvusvahelise ekspedeerija FIATA diplom ning olen osalenud kümnetel rahvusvaheliste kolimisfirmade poolt korraldatud konverentsidel ning müügiseminaridel üle maailma.

Saada päring

*
*
*